Psycholog speciálních sil

Speciální síly Armády České republiky

Co budete dělat?
• psychodiagnostika při výběru uchazečů o službu u speciálních sil (testování, pohovory, modelové situace, zátěžové situace atd)
• školení s psychologickou tematikou (např psychohygiena, motivace, komunikační dovednosti, leadership)
• mentální trénink zaměřený na rozvoj kognitivních funkcí
• psychologická příprava v rámci terénního výcviku
• poradenství, intervence, terapie dle potřeb příslušníků útvaru
• podpora při řešení mimořádných událostí
• úzká spolupráce s veliteli a instruktory
týmová spolupráce a intervize v rámci Psychologické služby speciálních sil
• projekty zaměřené na rozvoj Human Performance
• spolupráce s partnery v zahraničí

Jaké nabízíme benefity?
• plán kariérního růstu
• podpora odborného vzdělávání
• nadstandardní plat s možností každoročního navýšení
• náborový příspěvek 50–250 tisíc kč
• příspěvky na stravu, dopravu a ubytování
• 30 dní dovolené, 14 dní preventivní rehabilitace
• sport v rámci pracovní doby
• možnost účasti na střelbách, kurzech přežití, seskocích padákem apod
• další benefity služby u Armády České republiky a Speciálních sil AČR

Jaké jsou naše požadavky?
• magisterský titul z jednooborové psychologie (příp student 4 nebo 5 ročníku)
• dobrá fyzická zdatnost
• dobrý zdravotní stav
• prezentační dovednosti
• komunikativní angličtina

Chcete se účastnit výběrového řízení? Pošlete do 31. ledna 2024 na personalnicpss@army.cz životopis ve formátu PDF se základními informacemi o Vás – pracovní zkušenosti, vzdělání, kurzy, publikace, zájmy apod. Požadovaný rozsah je jedna strana A4.

Chcete-li požádat o tuto pozici, prosím navštivte specialnisily.army.cz.